Процес підбору персоналу – етапи

9 Август 2022

US labor market Процес підбору персоналу – етапиПідбір співробітника видається простим процесом. Розміщуємо оголошення про вакансію, після чого чекаємо на поток цікавих і цінних резюме. Потім ми вибираємо з безлічі привабливих кандидатів – найкращого, який неодмінно буде зацікавлений у співпраці з нами.

Публікація на порталах з працевлаштування

Розміщення оголошень є найпоширенішим методом найму. Найефективнішим способом розміщення реклами використання системи ATS.

Система найму також запропонує кандидатів із бази даних, які відповідають нашим критеріям.

Соціальні медіа

Крім публікацій на Кадрові агенції Дніпро та порталах з працевлаштування, не можна забувати і про соціальні мережі. Звичайно, найбільше, сильне і безкоштовне джерело додатків — це Facebook і LinkedIn. Ми можемо шукати співробітників, розміщуючи оголошення про роботу в місцевих та глобальних групах та використовуючи рекламу у Facebook, де ми орієнтуємось на одержувачів реклами.

Соціальні мережі – це місце, де ви можете розмістити оголошення про роботу, а також активно звертатися до кандидатів. Обов’язково варто остерігатися «посилань багатьом», які абсолютно неадекватні і навіть негативно впливають на бренд роботодавця. Тут працює метод: що менше, то краще. Варто приділити хвилину вивчення профілю кандидата, перш ніж ми запропонувати посаду молодшого генерального директора організації.

Вкладка «Кар’єра»

Вкладка «Вакансії» на власному сайті — це абсолютний «must have». Це збільшує можливість знайти кращого кандидата. Багато людей знають, де вони хотіли б працювати, наприклад тому, що чули про роботодавця, ототожнюють себе з його цінностями. , хтось із його близьких порекомендував це місце Така людина вже якимось чином пов’язана з потенційною майбутньою роботою (що робить її залученою) і вона шукатиме пропозиції про роботу через вкладку Кар’єра.

Також нерідко кандидат приходить на вкладку «Кар’єра» за оголошенням з порталу вакансій, яке не повністю його зацікавило або не відповідало вимогам. Однак увагу кандидата привертає іншу пропозицію чи просто залишає своє резюме у базі даних для майбутніх наймань.

Створення та пошук бази кандидатівПри пошуку співробітників на цю посаду варто попросити кандидатів вказати свою згоду на участь у майбутніх підбираннях. Таким чином, ми створюємо власну базу даних потенційних талантів, яку можна шукати при кожному наступному процесі найму.

Також через вкладку Кар’єра можна запустити так звану спонтанний набір, тобто заохочення кандидатів залишити своє резюме для майбутнього набору.

Що має бути у такому повідомленні?

Коротка, але обнадійлива інфрмація разом із згодою на обробку персональних даних при наступних наборах.Тому чітке спілкування та взаєморозуміння надзвичайно важливі. Система ATS повинна дозволяти обмінюватися профілями кандидатів, де менеджер з найму може залишати, наприклад, нотатки про конкретну людину та її резюме.

Интересное