• Главная
  • Разное
  • «Столичний регіон» — найголовніші новини Києва та Київської області

«Столичний регіон» — найголовніші новини Києва та Київської області

29 Сентябрь 2018

hqdefault «Столичний регіон»   найголовніші новини Києва та Київської області

Інтернет – ресурс «Столичний регіон» є одним з сайтів новин, який дозволяє киянам та жителям Київської області найпершими дізнаватися про найцікавіші та найсвіжіші новини щоденно. Оперативне отримання інформації дозволяє кожному читачу нашого порталу орієнтуватися в подіях, що відбуваються в столиці нашої держави, численних обласних центрах, та безпосередньо впливають на життя людей.

Щоденно нашими журналістами висвітлюються найсвіжіші новини в наступних рубриках:

  • Влада і громада. Кожен житель столиці та обласних центрів має одержувати повноцінну, правдиву інформацію щодо дій місцевих громад, обласних, районних рад та адміністрацій. Також в цій рубриці висвітлюється реакція громадськості на прийняті рішення органами місцевого самоврядування, та іншими.

  • Культура та освіта. Тут можна ознайомитися з новинами середніх та вищих навчальних закладів, як проводиться шкільна реформа, та з якими проблемами стикаються дошкільні дитячі заклади. В рубриці «Культура та освіта» висвітлюються цікаві фестивалі, різноманітні виставки, розповідається про досягнення в національному кіномистецтві.

  • Здоров’я та спорт. Висвітлення проблем медичної галузі, переваги та недоліки проведення медичної реформи, цікаві репортажі про спортивні досягнення киян, висвітлення благодійних марафонів.

  • Господарство. За допомогою нашого сайту всі зможуть дізнатися про роботу міського громадського транспорту, останні новини комунальних господарств міста та області. Тут повноцінно висвітлюються такі актуальні питання як стан інфраструктури, сільського господарства або промисловості.

  • Люди. Цікаві репортажі та інтерв’ю з лікарями, педагогами, громадськими активістами та іншими значущими для столичного регіону персонами, а також експертами з політичних та економічних питань.

З нашою допомогою кияни та жителі кожного з районів одними з перших дізнаються про економічні новини, чому курс національної валюти коливається, а також багато інших цікавих подій, що відбуваються в Київському регіоні. Кожен з читачів «Столичного регіону» має можливість висловити свою власну думку або коментар на ту чи іншу новину, поділитися цікавою інформацією, яку редактори розмістять у відповідній рубриці.

Наш сайт з цікавістю відвідують не тільки кияни та жителі регіонів, але й іноземні гості, які отримують повну інформацію про стан справ в нашій країні, знайомляться з її культурою та історією.

Джерело: stolychno.news

Интересное